Návod k obsluze Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128

Návod k obsluze Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128

Český návod k obsluze Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 GB - Black Pro zvětšení klikněte na obrázek

Obsah českého návodu Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 Zařazení produktu: Smartphone Huawei

Značka: Huawei

Popis a obsah balení

Technické informace a základní nastavení

Často kladené otázky – FAQ

Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)

Autorizovaný servis Huawei Smartphone

Návod k obsluze Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Huawei a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Huawei návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Huawei výrazně zkracujete jeho životnost!

Popis produktu Huawei P30 Pro 128 GB, černá

Huawei uvádí vlajkový model P30 Pro slovy „překonej limity fotografie“ a rozhodně nejde o marketingové klišé. Naopak před sebou skutečně máme špičkový smartphone s fotoaparáty, které přepisují pravidla mobilní fotografie. Na zadní straně smartphonu s 6,47palcovým zakřiveným OLED displejem totiž naleznete hned čtyři fotoaparáty ve složení – SuperZoom objektiv s 5× optickým zoomem, extrémně citlivý 40Mpx hlavní snímač, 20Mpx ultraširokoúhlý objektiv, s nímž do scény dostanete ještě více krásy, a TOF fotoaparát pro pokročilé hrátky s AR a ještě propracovanější portrétní snímky.

Telefon ale prokazuje to, že míří na nejvyšší stupínky ve všech ohledech – pohání jej supervýkonný procesor Kirin 980 v kombinaci s 6GB RAM a 128GB úložištěm, plní přísnou certifikaci odolnosti IP68 a dlouhou výdrž přináší 4 200mAh baterie s podporou rychlého, bezdrátového i reverzního nabíjení. Čtečka otisku prstů se přesunula na ideální pozici přímo do displeje a v superlativech lze pokračovat i při pohledu na další prvky výbavy...

Smartphone, který přepisuje pravidla mobilní fotografie!

Převratný fotoaparát

Se čtyřnásobným fotoaparátem Leica pořídíte fotografie, které dříve nebylo možné získat! Skládá se totiž z objektivu SuperZoom, extrémně citlivého fotoaparátu s rozlišením 40 Mpx, ultraširokoúhlého objektivu s rozlišením 20 Mpx a TOF fotoaparátu.

Periskopový zoom

Jedním z hlavních lákadel je bez debat nový periskopový zoom objektiv s optickým přiblížením bez toho, aniž by byla negativně ovlivněna kvalita snímků. Objektiv SuperZoom doplněný o hlavní 40Mpx snbmač s AIS i OIS stabilizací tak přináší až 10× hybridní přiblížení. Až 50× zoom vám pak umožní například přiblížit divoká zvířata, jako kdybyste stáli přímo u nich.

Změna způsobu rozpoznání barev

Huawei navíc změnil způsob rozpoznávání barev z modelu RGB na RYB, což v překladu znamená, že do fotografií dostane ještě více světla. Dvojnásob pak ve spojení se snímačem SuperSpectrum, ISP čipsetem Kirin 980 a speciálním algoritmem. To vše znamená až 40% zvýšení množství světla pro ostré snímky plné detailů ve dne i v noci.

ISO až 409 600

S ISO 409 600 objevíte detaily i v té největší tmě. Vyfotografujete tak nádherně například romantickou večeři při svíčkách i noční oblohu.

Portrétní snímky dotažené k dokonalosti

Spojení dlouhého expozičnímu záběru s AIS a TOF fotoaparátem, jenž měří přesnou vzdálenost objektů, zajistí portrétní snímky jako ze zrcadlovek. K rozmazání pozadí navíc dochází zásluhou speciálních efektů pro dojem profesionálního bokehu.

AI HDR+

Zásluhou analýzy tisíců snímků s protisvětlem umožňuje AI HDR+ pořizovat dokonale čisté fotografie, neboť vždy vyhodnocuje několik snímků, jež následně spojí do jedné výsledné fotografie. O to, aby byl obličej vždy ostrý, přitom pečuje optimalizace osvětlení a barev v několika různých úrovních.

I voda může být umění

Dlouhý expoziční záběr s AIS vám pomůže pořizovat umělecké fotografie v přírodě i městské džungli.

Ultraširokoúhlý objektiv

Ultraširokoúhlý objektiv je k dispozici, aby vám umožnil zachytit ještě více krásy na vašich fotografiích.

Působivé makrofotografie

Makrofotografie můžete pořizovat už ze vzdálenosti pouhých 2,5 cm, abyste zachytili i ty nejjemnější detaily, jako je například mechanismus hodinového strojku nebo kapky vody na okvětních lístcích.

Úžasné seflies

Vaše selfies vzbudí ještě větší obdiv zásluhou 32Mpx předního fotoaparátu s chytrým nastavením jasu a ostrosti. Fotky sama sebe přitom budou perfektní i v případě, že je vyfotíte v přeexponovaném prostředí s protisvětlem i na noční party.

Dvojnásobná stabilizace OIS

Dvojnásobná stabilizace OIS a AIS je garancí toho, že i videa natáčená z ruky budou bez nežádoucího roztřesení a dokonale ostrá.

Dual-View Video

Vychutnávat si obraz z dvou odlišných perspektiv přináší možnost nezávislé práce dvou zadních fotoaparátů najednou. Například tak můžete zoomovat, zatímco budete obraz natáčet skrze standardní senzor.

AI Video Editor

Postprodukci pořízených materiálů výrazně vylepšuje AI Video Editor, kdy jsou videa automaticky upravena filtry, různými rychlostmi přehrávání a dramatickou hudbou, aby vaše vzpomínky byly ještě živější.

Zakřivené 3D skleněné tělo

To vše přitom můžete obdivovat na 6,47palcovém displeji s dvojitě zakřiveným 3D skleněným tělem. OLED panel a vysoké rozlišení je navíc zárukou sytých barev, od nichž nebudete chtít odtrhnout oči.

Čtečka otisků prstů přímo v displeji

Huawei P30 Pro má čtečku otisků prstů pro zabezpečené přihlášení integrovanou přímo do displeje. Je přitom rychlá a spolehlivá.

Acoustic Display Technology

Huawei nevsadil na tradiční reproduktor, ale na místo toho využil technologii Acoustic Display, která přináší možnost efektivněji využít čelní plochu a zároveň zajišťuje kvalitnější zvuk. Technologie elektromagnetického šíření k vám totiž zvuk dostane vibracemi displeje.

Odolnost vůči vodě i prachu

Naprosto každý ocení, že telefon plní přísnou certifikaci IP68. Ta přitom značí odolnost vůči vodě a prachu, takže se nemusíte o telefon přehnaně strachovat a naopak být v klidu i tehdy, když zmokne, polijete jej nebo spadne do vody.

Extrémní výkon

Extrémní výkon přináší 7nm Kirin 980 doplněný o 6 GB RAM a 128 GB úložného prostoru. Navíc je i energeticky efektivní, takže telefon vydrží nabitý ještě déle.

Špičková výdrž

Baterie s kapacitou 4 200 mAh spojená s pokročilými technologiemi úspory je garancí skutečně dlouhé výdrže.

Ultrarychlé nabíjení

Podpory se navíc dočkalo i superrychlé nabíjení, kdy se z nuly na 70 % dostanete během pouhých 30 minut!

Bezdrátové doplnění energie

Huawei P30 Pro navíc můžete dobíjet komfortně bez drátů prostřednictvím 15W bezdrátové nabíječky Wireless Quick Charge.

Dodejte energii ostatním

Reverzní dobíjení vám přitom umožní doplnit z vašeho telefonu bezdrátově energii podporovaným sluchátkům, zubnímu kartáčku i telefonu kamaráda.

AR Measure

S propracovanými funkcemi měření pomocí AR dokončíte váš kutilský projekt i bez metru po ruce. Zásluhou TOF fotoaparátu totiž můžete velmi přesně měřit délku, šířku i hloubku. Ve spojení s technologií rozpoznání obličeje navíc bleskově změříte i výšku člověka.

Hraní v pohybu

Stačí telefon připojit k větší obrazovce a namířit na sebe TOF snímač, který následně identifikuje vaše pohyby a umožní hrát například Fancy Skiing nebo Fancy Dart.

OneHop

Stačí jediný dotek, abyste odeslali data, jako jsou obrázky, videa nebo dokumenty, z vašeho telefonu do MateBooku. Stejně tak pouhé zatřesení a přiložení telefonu k MateBooku umožní pořídit 60sekundové video s děním na displeji notebooku, jež se uloží do telefonu. Takto snadno lze i kopírovat a vkládat texty mezi oběma přístroji.

Využijte přiblížení, abyste prozkoumali tajemství noční oblohy, sledovali orla, jak se vznáší nad stromy nebo si prohlédli drobné detaily křišťálu. Zachyťte ty nejlepší věci v přítomnosti a vytvořte svou vizi budoucnosti. HUAWEI P30 Pro představuje nový vrchol fotografování pomocí smartphonu.

Fascinující barvy

HUAWEI P30 Pro čerpá inspiraci ze zázračného nebe a zrcadlí úžasné barvy světla a prostoru. Je dokladem krásy svítání, polední oblohy, tajuplné polární záře i temnoty noci.

Průkopník ve světě fotografie

Odvažte se zapůsobit. Systém čtyřnásobného fotoaparátu Leica se přizpůsobí vašim fotografickým potřebám, aby vám pomohl vidět svět v jeho celistvosti. Tento bezkonkurenční systém fotoaparátů se skládá z objektivu SuperZoom, super citlivého fotoaparátu s rozlišením 40Mpx, ultraširokoúhlého objektivu s rozlišením 20 Mpx a HUAWEI TOF fotoaparátu, s nimiž budete mít při zaznamenávání neopakovatelných okamžiků naprostou svobodu.

Blíže ke všemu, co máte rádi

Nový periskopový zoom objektiv nabízí optické přiblížení s větším rozsahem v kompaktním zařízení, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu. V kombinaci s hlavním 40 Mpx fotoaparátem se sytými barvami a AIS i OIS stabilizací poskytuje objektiv SuperZoom 10x hybridní přiblížení, které umožní vidět dosud nevídané, a to ve vysokém rozlišení a se všemi detaily. Díky 50x zoomu dokáže přiblížit Měsíc až před vaše oči.

Rozjasněte každý okamžik

Společnost HUAWEI změnila způsob rozpoznávání barev z modelu RGB na RYB, aby do vašich fotografií vnesla více světla. Kombinace snímače HUAWEI SuperSpectrum, ISP čipsetu Kirin 980 a vlastního algoritmu přispívá k 40% zvýšení množství světla2, které zajišťuje čisté snímky, ať už je pořídíte ve dne nebo v noci.

Spatřete to, co jste za tmy dosud neviděli

Smartphone HUAWEI P30 vám díky hodnotě ISO 409,600 dovolí spatřit nádheru skrytou ve tmě. I za extrémně nízké hladiny osvětlení budete moci zachytit výjimečné okamžiky, například romantickou večeři při svíčkách nebo třeba rej světlušek.

Krása v každé úrovni

Díky HUAWEI Dlouhému expozičnímu záběru s AIS a TOF fotoaparátu, který dokáže měřit přesnou vzdálenost objektů, budou vaše portrétní snímky projasněné a dotažené k dokonalosti. Pozadí je následně progresivně rozmazáno pomocí různých efektů, aby vytvářelo dojem profesionálního bokehu.

Středem pozornosti jste vy

Pomocí analýzy tisíců snímků s protisvětlem dokáže AI HDR+ zajistit čistotu vašich fotografií tím, že vyhodnocuje vždy několik snímků a jejich jednotlivé části kombinuje do výsledné fotografie tak, aby byl výsledek dokonalý. Osvětlení a barvy jsou optimálně nastavovány v několika různých úrovních tak, aby byl váš obličej vždy ostrý.

Proměňte vodu v umění

HUAWEI Dlouhý expoziční záběr s AIS je skvělým pomocníkem při cestování, s nímž zachytíte to nejlepší, co příroda nabízí. Proměňte dravé řeky nebo uklidňující vlny oceánu ve své osobní mistrovské dílo.

Zcela nová perspektiva

Ultraširokoúhlý objektiv dokáže pojmout krásu nekonečné rozlehlosti moře, velkolepost nebes a nekonformní panorámata měst. Objevte kouzlo výhledů z širší perspektivy.

Působivý svět makrofotografií

Svět kolem sebe můžete objevovat ze vzdálenosti pouhých 2.5cm. Objevte i ty nejmenší detaily prostřednictvím skutečného makroobjektivu. Nechejte se ohromit jedinečnou strukturou a mechanismem hodinového strojku nebo třpytivými kapkami vody na okvětních lístcích.

Odhalte své kouzlo

Přední fotoaparát smartphonu HUAWEI P30 Pro s rozlišením 32 Mpx vás dokáže inteligentně rozpoznat a nastaví pro kontury vašeho obličeje optimální jas a ostrost, aby vytvořil perfektní selfies. Vaše selfies tak zaujmou ohromujícími detaily, i když je pořídíte v přeexponovaném prostředí s protisvětlem nebo na noční party.

Vzpomínky na letní noci

Vyrazte vstříc nočním dobrodružstvím a natáčejte videa i za nízkého osvětlení. Smartphone HUAWEI P30 Pro je vybaven snímačem SuperSpectrum, který umožňuje zachytit více světla při focení v noci, např. když fotíte pár tančící kolem ohně, děti běžící po noční pláži nebo meteorit padající hvězdnou oblohou. Vdechněte život nočním momentkám pomocí svého telefonu.

Přináší vám radost

Udržujte si odstup, ale i tak buďte stále svědky vzrušujících příběhů. Bez ohledu na to, kde se na koncertě nacházíte, budete schopni zaznamenat, jak čistě zpěvák skladbu zpívá. Nebo můžete při turistickém výšlapu spatřit divoká zvířata, jak si hrají v dálce mezi stromy.

Zachyťte obě strany příběhu

Dva zadní fotoaparáty dokážou pracovat současně, takže jedním můžete pozorovat průběh celé hry, zatímco druhým můžete sledovat zblízka skvělé výkony jednotlivých hráčů. Vychutnejte si okamžik z různých perspektiv díky funkci HUAWEI Dual-View Video.

Velkolepá elegance

HUAWEI P30 Pro s dvojitě zakřiveným 3D skleněným tělem je uměleckým dílem a ztělesněním naprosté elegance. OLED displej s úhlopříčkou 6.47’’ nabízí syté barvy a lepší zobrazení.

Inteligentní dotykové ovládání, dokonalé pohodlí

Smartphone HUAWEI P30 Pro můžete pohodlně ovládat jednou rukou a rychle ho odemykat pomocí pokročilé čtečky otisků prstů ukryté přímo v displeji.

Zvuk díky nové technologii

Namísto tradičního reproduktoru umístěného vepředu na horní straně zařízení používá HUAWEI P30 Pro technologii HUAWEI Acoustic Display Technology, která zajišťuje větší prostor pro zobrazení i přenos zvuku. Technologie elektromagnetického šíření zvuku umožňuje, aby se zvuk k vašim uším dostal prostřednictvím vibrací displeje.

Připraven prozkoumávat

Dobrodružné povahy potěší, že smartphone HUAWEI P30 Pro disponuje krytím IP688 a je odolný vůči prachu a vodě. Můžete tak zůstat v klidu, i když svůj smartphone polijete nebo vám spadne do vody.

Skok vstříc budoucnosti

Kirin 980 je první mobilní čipset na světě vyrobený 7nm procesem, který se vyznačuje vyšším výkonem a nižší spotřebou energie. Tento inovativní čipset je v kombinaci s až 8 GB paměti RAM a 256GB vnitřním úložištěm zárukou extrémního výkonu HUAWEI P30 Pro.

Extra výdrž, zažijte více

Zásluhou výkonné baterie s kapacitou 4200 mAh10 a inteligentních technologií pro úsporu energie toho každý den zažijete více.

Nabitý během okamžiku

Nabíjení už není na obtíž, naopak je to hračka. Dobijte svůj telefon na 70 % za pouhých 30 minut, než odejdete z domu nebo během přestávky na kávu.

Položte a nabíjejte

Položte svůj HUAWEI P30 Pro a nechejte ho nabíjet pomocí 15 W bezdrátové nabíječky Wireless Quick Charge s bezpečnostní certifikací od TÜV, aniž byste museli řešit nějaké kabely. A až budete potřebovat jít, prostě si telefon jen vezmete.

Podělte se s ostatními

Pomocí funkce reverzního dobíjení smartphonu HUAWEI P30 Pro můžete nabít bezdrátová sluchátka, zubní kartáček nebo třeba vybitý telefon svého kamaráda. O nabíjení se teď můžete podělit.

AR Measure

Dokončete svůj kutilský projekt s výkonnými funkcemi pro měření pomocí AR, které nabízí HUAWEI P30 Pro. TOF fotoaparát HUAWEI dokáže přesně a okamžitě změřit délku, šířku i hloubku. S využitím technologie pro rozpoznávání obličeje nyní dokáže snadno změřit výšku člověka, stačí jen pomocí fotoaparátu „oskenovat“ danou osobu od země až k hlavě.

Hrajte v pohybu

Připojte svůj HUAWEI P30 Pro k větší obrazovce a namiřte na sebe zadní TOF fotoaparát, který začne rozpoznávat vaše pohyby. Můžete tak okamžitě hrát Fancy Skiing nebo Fancy Dart.

Sdílení pomocí OneHop

Jediným klepnutím můžete během okamžiku odeslat ze svého telefonu do MateBooku obrázky, videa a dokumenty. A pouhým zatřesením a přiložením telefonu k MateBooku můžete nahrát šedesátisekundové video zachycující dění na displeji notebooku, které se následně uloží do telefonu. Můžete rovněž snadno kopírovat a vkládat texty mezi oběma zařízeními, jako byste pracovali jen s jediným.

Procesor: HUAWEI Kirin 980, osmijádrový

Frekvence procesoru: 2x Cortex A76 2.6 GHz + 2x Cortex A76 1.92 GHz + 4x Cortex A76 1.8 GHz

PaměťRAM: 6 GB

Interní úložiště: 128 GB

Operační systém: Android 9, EMUI 9.1

Displej: OLED, 16,7 M barev

Úhlopříčka displeje: 6.47"

Rozlišení displeje: 2340 x 1080, FHD+

Zadní fotoaparát: Čtyři čočky Leica, automatické ostření

Širokoúhlý objektiv: 40 Mpx f/1.6

Ultra širokoúhlý objektiv: 20 Mpx f/2.2

Teleobjektiv: 8 Mpx f/3.4

HUAWEI Time-of-Flight (TOF) Camera Přední fotoaparát:WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac (wave2), 2.4 GHz a 5 GHz

Bluetooth: ANO, verze 5.0

NFC: ANO

Sluchátka: USB-C port

USB: USB typ C (3.1 Gen 1)

Senzory: Akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení, senzor okolního světla, kompas, Hallův senzor, Colour Temprature Sensor, Laser Sensor

Čtečka otisků prstů: ANO, zabudovaná v displeji

GPS: ANO GPS, AGPS, Glonass, BeiDou, Galileo, QZS

Odolnost: IP68

Audio: Dolby Atmos

Baterie: 4200 mAh

podpora rychlonabíjení

podpora bezdrátového nabíjení

Rozměry: 158 x 73,4 x 8,41 mm

Hmotnost: cca 192 g (včetně baterie)

Nahrání návodu Máte návod k obsluze pro Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 GB - Black v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".

Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu :

Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

Návod pro Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 GB - Black je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu :

(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)

Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%

Návod pro Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 GB - Black je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní. Stažení návodu Návod k obsluze pro Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 GB - Black je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze. Stáhnout PDF návod - Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 GB - Black

(PDF file, 14.61 MB)

Technické parametry Mobilní telefon Huawei P30 Pro 128 Záruka 24 měsíců Partnumber SP-P30P128DSBOM Distribuce Distribuce

Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce oficiální ČR Displej Úhlopříčka displeje (palce) 6.47 " Typ displeje

Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej

Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje OLED Rozlišení displeje 2340 x 1080 bodů Tvar výřezu Kapka Konstrukce a systém Typ mobilního procesoru Kirin 980 Počet jader osmijádrový procesor Frekvence procesoru 1800 MHz Počet SIM karet

Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.

Počet SIM karet Hybridní slot Typ Sim karty nano Sim Konstrukce telefonu dotykový, odolný Stupeň krytí IP68 Systém telefonu Android 9.0 Pie Mobilní služby GMS Paměť Interní paměť

Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť 128 GB Velikost paměti RAM 6GB Podporované paměťové karty / typ karty Nano Memory Card Navigace Bezdrátové technologie Bluetooth, Infraport, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, GPS, Wi-Fi, NFC Podporované sítě Síťová frekvence (GSM) 850, 1900, 900, 1800 MHz Síťová frekvence (3G) 800, 2100, 850, 1700, 900, 1900 MHz Síťová frekvence (LTE) 800, 2100, 900, 2600, 1800 MHz GPRS Ano EDGE Ano 3G Ano 4G/LTE Ano 5G Ne HSCSD/HSDPA

High-Speed Downlink Packet Access

Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

HSCSD/HSDPA Ano Fotoaparát Počet objektivů zadního fotoaparátu 3 Rozlišení zadního fotoaparátu 40 + 20 + 8 Mpx Světelnost zadního fotoaparátu

Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.

Světelnost zadního fotoaparátu f/1.6 Rozlišení videozáznamu 3840 x 2160 (Ultra HD) Počet objektivů předního fotoaparátu 1 Rozlišení předního fotoaparátu 32 Mpx (6528 x 4896) Světelnost předního fotoaparátu f/2.0 Funkce fotoaparátu Bokeh efekt, přisvětlovací dioda, hybridní zoom, širokoúhlý objektiv, noční režim, automatické ostření Stabilizace obrazu Optická Akumulátor Kapacita akumulátoru 4200 mAh Vlastnosti baterie Reverzní bezdrátové nabíjení, Bezdrátové nabíjení, Rychlé nabíjení Výkon nabíjení 40 Konektivita a rozhraní Konektor

USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik

Konektor USB typ-C 3,5 jack Ne OTG Ano Senzory a zabezpečení Zabezpečení Odemykání obličejem, Čtečka otisků prstů v displeji Senzory Gyroskop, Světelný senzor, Senzor přiblížení (proximity), Akcelerometr (G-senzor), Digitální kompas, TOF (Time of Flight), Hallův senzor Další parametry FM rádio Ano Kompatibilita GSM

Typ konkrétního mobilního telefonu / tabletu pro který je příslušenství určeno - Kompatibilita GSM Huawei P30 Pro Barva telefonu

Převládající barva mobilního telefonu (barva rámečku a zadní části) - Barva telefonu černá barva Rozměry výrobku Šířka výrobku 7.3 cm Výška výrobku 15.8 cm Hloubka výrobku 0.8 cm Hmotnost výrobku 0.2 kg Rozměry balení Šířka balení 18.5 cm Výška balení 6.0 cm Hloubka balení 9.5 cm Hmotnost balení 0.6 kg Hodnocení 90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 66 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit. Vaše jméno * : E-mail : Předmět * : Příspěvek * : Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.

Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR

Leave A Comment

Copyright © 2023 daisycellphone.com. All rights reserved.